Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ki milyen véleménnyel van a...

Ki milyen véleménnyel van a stihl 064 AV tipusú fűrészről?

Figyelt kérdés

A 066 hoz képest mennyire erős,mennyire tartós és egyszerű?

Csak mert nemrég egyet kipróbálhattam,és hát szegény gépből már szétfutott a ménes,nem volt túl jó állapotú!Szval arra is kiváncsi volnék,ereje teljében milyen gép?



2021. nov. 26. 10:14
1 2
 11/12 anonim válasza:

A 064 az egy nagyon jó kis gép, ha szereted vigyázol rá tényleg örök élet még a felújított is evi 30-40 köb vágása meg most sem probléma neki. Nekem mai napig megvan a 462,660,és 661 mellett.

Mostmár ki van kímélve a legjobban a 462 est gyilkolom nagyon könnyű kis szerkezet a régi gépek után meg halad is persze olyan tartós soha nem lessz mint a veteránok, viszont magamat is kell kímélni.

2021. dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Szia, nekem van egy 064esem hat bitang jo gep,papam vette meg kb 25 evvel ezelott de a mai napig nem kerdez vissza amikor fat vagok vele ami rendszeres mert erdon dolgozom mert egy fakitermelo csaladbol szarmazom tehat tudom mirol beszelek, nyilvan vigyazni kell ra es karban tartani az enyem is ezert mukodik es van meg mindig kivalo allapotban, kenyelmi szempontbol termeszetesen verik ot a mostani gepek de meg mindig helyt all a “nagyok” kozott is
2023. szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!