Kezdőoldal » Otthon » Kert » Láncfűrész! Fuxtec Fx Ks 262...

Láncfűrész! Fuxtec Fx Ks 262 véleményeket kérek, szempont: 60cc gép kell minél olcsóbb és bika legyen. Ez olyan?

Figyelt kérdés

2021. dec. 25. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt láttad?

[link]

25. percnél van a vágásteszt


Ez egy normális kínai gép

Személy szerint én nem adnék érte 67000 forintot...

Nekem is kínai láncfűrészem van, a 15000res kategóriából, egy éve használom, olajpumpa, szimmeringek voltak cserélve, na meg persze lánc és vezető.

De ha neked ez kell (vagy minőségibb kínai), akkor vedd meg nyugodtan 🙂

2021. dec. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez a fickó a Fuxtec egyik reklám arca neki annyira nem hinném le hogy jó ez a gép. Inkább olyan véleménye érdekelne aki már megvette. De azért köszi. Az ára nem zavarna, csak jó legyen. Erősen húzok a Hecht 962 felé

https://www.youtube.com/watch?v=AvuNS46vrfQ&t=831s&ab_channe..

2021. dec. 26. 19:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is akartam mondani hogy inkább a Hecht 958 például. Volt néhány a kezembe, jó fejlesztések vannak benne és a műanyagjai is jók, erősebb mint a fuxtec.
2021. dec. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 metaxxa ***** válasza:
A Fuxtec fűkaszája nem jött be. Inkább komoly márkát vennék. Stihl vagy Husqvarna, ha láncfűrész, és lehetőleg nem a legolcsóbbat belőlük. Én a Hecht-et is hanyagolnám. Bika legyen? Ez hülyeség, a láncvezető hossza számít, hogy adott géphez milyenek vannak, meg, hogy te mennyire tudsz láncfűrésszel vágni, alulról, felülről, milyen nyíróerők vannak a fában, azokat hogyan milyen vágással tudod a saját hasznodra fordítani. Olyan gépet nem találsz, amit ne lehetne beszorítani, ha rádől a fa.
2022. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jó a Hecht 962 megvagyok vele elégedve. Nem törnek a műanyagok , van benne kakaó és a 45-50 es vezető optimális hozzá. Ha rádől a fa nincs olyan fűrész ami szét nem törik, ez egy marhaság amit metaxxa ír. Fuxtec-nek a 60cc fűrésze egy hulladék. 100e ft -ért semmit nem kapsz ami van olyan jó mint a Hecht 962. Katalizátort ki kell ugrasztani belőle, onnantól kezdve egy örök darab. Amiről koppintották az is egy bitang jó gép de ez sem marad el tőle sokkal. Ezen az áron nincs más alternatíva, de nem is kell jobb.
2022. jún. 19. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!