Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi lehet a gond (Stihl fűkasza)?

Mi lehet a gond (Stihl fűkasza)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gondom a következő lenne. Ősszel az utolsó 1-2 kaszálásnál azt vettem észre a gépemen (Stihl Fs 560) hogy ha lerakom és alapjáraton ketyeg, akkor változó időn belül felpörög mint amikor üres a tank és leáll holott van benne benzin. Munka közbe nem okozott problémát. Nem vettem észre gyengülést vagy ilyesmi. Gondoltam majd tavasszal, szezon előtt kitakaríttatom a rendszert, így is lett. Megtörtént a hadművelet. hazahoztam, beindítom, és a gond szinte megmaradt..... 1x meg is állt. többször is elpróbáltam a dolgot, és arra lettem figyelmes, ha megemelem a motort mintha fel volna akasztva a hevederre akkor nem csinálja. Hagytam fél percet ketyegni, gázt adtam, és a gáz reakció rendben volt. Földre tettem, ott rövid időn belül kezdett emelkedni az alapjárat, olyan élet halál közti állapotra, de nem állt meg, viszont a gázreakció az első gázfröccsre kicsit fulladós, aztán mikor észhez tér akkor nem problémázik. Mi lehet az oka hogy kézbe tartva nem pörög fel, de földre rakva igen? Benzinszűrő légszűrő cserélve lett, karbi ki lett takarítva, membránt jónak találták így nem került sor annak cseréjére. Mondjuk a tankot nem mosták ki az biztos, mert 1-2 kis szösz az van az alján. Valakinek ötlete? Még annyi hogy én úgy láttam a tankba kukkantva hogy rendesen beleér a szűrő a benzinbe. nem lóg ki belőle



2022. márc. 3. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán repedt a cső? Vagy egyéb helyen levegőt kaphat a rendszer, de mikor megemeled, akkor a gravitáció segít a benzinnek?
2022. márc. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!