Kezdőoldal » Otthon » Kert » Lejárt szavatosságú darált...

Lejárt szavatosságú darált kávét lehet még növények alá rakni tápanyagnak? Mint a kávézaccot.

Figyelt kérdés

#kávézacc #növény alá táp #lejárt kávé
2022. máj. 14. 03:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bontatlan? Mert ha nem akkor szerintem simán fogyasztható.
2022. máj. 14. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Nemsokára még a kavézaccot is többször fogod lefőzni...

Kényeske-fényeske.

2022. máj. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

2es, a lejárt szavatosságú esetleges romlott élelmiszer kerülése messze nem kényeskedés kategória ...

Ha bontatlan az a kávé, akkor lehet még jó, nyilván nem mindegy mikor járt le, mert mondjuk ha évekkel ez előtt, az neccesebb.

2022. máj. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sem a kávézacc, sem az őrölt kávé nem alkalmas tápanyag utánpótlásra, mert rengeteg csersavat, klorogénsavat és egyéb növekedésgátlókat tartalmaz.
2022. máj. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem bontatlan sajnos, de nem a megszokott volt, azért került hátra.

Kávézaccot szoktam a muskátlik alá tenni, szerintem inkább bokrosabbak lettek.

2022. máj. 14. 14:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Az nem a zacctól van, hanem a zacc ellenére. Majd jól elsavanyítod a földjüket a zaccal.
2022. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nem is tudtam, amikor anyukám elkezdett zaccot rakni alájuk. Csak akkor vallotta be, amikor mondtam neki,hogy milyen sűrűek lettek a muskátlik, vajon mi történt. És hogy ő a szobanövényei alá is tett, mindig is, a munkahelyén is.
2022. máj. 14. 17:57
 8/8 xp ali ***** válasza:
65%
lehet
2022. máj. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!