Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogy kell tartani a HÚSEVŐ...

Hogy kell tartani a HÚSEVŐ növényeket sikeresen?

Figyelt kérdés

Sehol nincs róla könyv, semmi, vannak oldalak, de ennyi. Valakinek van valamilyen fajtájú növénye, és jól tartja? Az letudná írni, milyen fajta, és milyen körülmények szükségesek a növényeknek?

Köszönöm...


2010. szept. 18. 09:47
 1/5 anonim válasza:
nekem ilyenem van: [link] nem tudom hogy mi a neve de semmi extra dolog nem kell neki csak a locsolás. hallottam hogy esővizzel kell locsolni néha azt is adtunk neki de semmiben nem tér el a csapvíztől.. a kajájáről meg gondoskodik maga: D
2010. szept. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az esővíz igenis sokmindenben eltér a csapvíztől... locsolj egy orchideát fél évig csapvízzel. Márha addig túléli :)
2010. szept. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nem úgy értettem hanem csak egyszer próbáltam ki esővizzel hogy kitettem egy kicsit de semmi baja nem lett tőle de tudom hogy mik vannak az esővízben így én de sem tartottam jó ötletnek és azóta csapvízzel locsolom
2010. szept. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Vénusz Légycsapója és Nepenthes Rebecca Soper (kancsóka) Mind a kettő macerás:

+Sok pára

+csak eső, felforralt majd lehűtött vagy desztillált víz (NEM ioncserélt)

+Elegendő napfény, de nem közvetlen csak szűrt

+Tőzeg moha, esetleg meszes homokkal keverve

+Lehetőleg könnyen emészthető, rendszeres táplálék PL: Párizsi vagy élő bogarak

+Hideg környezet kb 15 fok De ez elengedhető! az előző feltételek betartásával nem fontos a hőmérséklet!

2011. jan. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mutalisk válasza:

Szia!


De van. Menyhért Ádám-Ragadozó Növények hangtalan gyilkosok c. könyve erről szól.


A honlapján pedig elég sokminden levan írva, hogy hogyan kell tartani őket. Szerintem neked is segíteni fog.

2013. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!