Kezdőoldal » Otthon » Kert » A scorpion chilit hogy kell...

A scorpion chilit hogy kell lakásban tartani?

Figyelt kérdés
Vettem scorpion és csokis habanero chilit es ugyan van kertünk de ameddigre elég nagyok lesznek már nem annyira fog lehetni kiültetni.Bent hogy kell chilit nevelni így virágporozni kell nekem vagy nem szügséges ha a szobámba lesz?Ha virágporozni is kell akkor azt hogy?

2022. máj. 23. 21:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
És még akkor megmondja valaki hogy a scorpion és a habanerónak mik az ideális körülmények?
2022. máj. 24. 09:36
 12/18 anonim ***** válasza:
Na igen, de éjszaka is meleg van a szobában, viszont a nap olyankor nem süt be. A paprika meg olyankor is nő, vagyis, csak nyúlik a sötétben. Meg borús időben is meleg van, és olyankor se süt be a nap.
2022. máj. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
De van ilyen növénynövesztő lámpám az segít valamit vagy nem?
2022. máj. 24. 10:02
 14/18 anonim ***** válasza:

Igen, az mindenképpen hasznos. Borús napokon jó.

Viszont azzal nem tudsz mit kezdeni, hogy éjszaka meleg van. Jó lenne kitenni éjszakára hűvösebb helyre. Vagy eleve ilyen helyen nevelni.

2022. máj. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Szerintem tudok találni hidegebb helyet.És akkor ezekkel a feltételekell megpróbáljam elültetni lesz belole valami?
2022. máj. 24. 15:09
 16/18 anonim ***** válasza:

Hát azt én honnan tudnám? :)

Csak azt tudom, hogy milyen hibákat lehet elkövetni, amitől semmi nem lesz belőlük. De hogy még milyen hibákat követsz el, amik most épp nem kerültek szóba, azt nem tudhatom...

Meg kell próbálni, és kiderül.

Azért gondoltam, hogy ha van mag, akkor még most is hozzáfoghatnál pár szemmel, nehogy tönkremenjenek a magok. (Sőt, abban se legyél biztos, hogy most csíraképes magokat kaptál, nem valami 20 éveseket.)

Ha most fogsz neki, akkor eleve kertben, szabadföldben fogj neki, ne edényben, mert az átültetgetéssel is több hetet veszíthetsz.

2022. máj. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ok nagyoooon köszönöm a tanácsokat
2022. máj. 24. 15:58
 18/18 Pintér László válasza:
Na mi lett?
2023. júl. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!