Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért nem akar pirosodni a...

Miért nem akar pirosodni a paradicsom?

Figyelt kérdés
Kap vizet naponta es tüz a nap is. Vannak paradicsomok rajta de mind zöld.

2022. júl. 26. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
A tűző nap és a 30 feletti hőmérséklet igazából megakadályozza hogy pirosodjon. Majd ha lesz kis lehűlés beérik.
2022. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem lesz piros paradicsom, csak sárga,

Magyarország előre megy, nem hátra.

2022. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Ha-ha ha

Még nem jött el az ideje .

2022. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A paradicsomok tenyészideje fajtafüggő. Van tucatnyi fajta, mindnek más a tenyészideje. Pirosodni csak a tenyészideje végén fog - ha piros fajta. Lehet, hogy 3-4-5 hétig is zöld marad, és csak közvetlenül a beérés előtt pirosodik be. Nekem van olyan koktélparadicsomom, amin a fürtök szárhoz közeli szemeit már leszedtem, most a középsők pirosodnak, és a fürt csúcsán még teljesen zöld szemek vannak. De a paradicsom nem hülye, tudja mikor kell bepirosodnia. Majd ha piros lesz, érett lesz, és a könnyen elengedi a tő, akkor leszedem és megeszem...
2022. júl. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, ahogy a 4. válaszoló mondja. Nekem is van olyan paradicsomom - több félét ültettünk -, amiről lassan készülhet a paradicsomlé télre, és van olyan is, amelyiken még az érés jelei sem látszanak.
2022. júl. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!