Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kint a szabadban hogyan lehet...

Kint a szabadban hogyan lehet csökkenteni a hőérzetet?

Figyelt kérdés

Kerti parti a legnagyobb hőségben, déli órákban. Mindent rendeltünk (akkor még pár fokkal kevesebbet jeleztek előre), több család meghívva, se elnapolni nem lehet, se estére átrakni.

Hogyan lehet elviselhetőbbé tenni az hőmérsékletet?

Parti sátor lesz, nem tudom, az oldalait feltegyem-e? Két oldala van egy sátornak, és két sátor lesz. Jobb, ha csak a tető van fenn, és jár a levegő?

Az udvaron sok a fa, de az a rész, ahol terítünk, délben napos, csak a sátor ad árnyékot.

Medence nincs.

Ha teszek ki két álló ventilátort, az segíthet, vagy halott ötlet?

Van bármi praktika, amivel csökkenteni lehet a hőérzetet? Parakapu sincs.

Tudok tenni bármit is, vagy hiú ábránd?


2022. aug. 4. 15:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
79%

A párakapu annyi vizet se ad le, amennyit izzadsz, pedig én nem vagyok izzadós.

Aki nem mer nedves fűbe menni a drága cipőben vegye le, vagy ne menjen kerti buliba.

Nem hiszem, hogy ennyire fancyt tervez a kérdező.

2022. aug. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

#10: Szerintem hozzánk senki nem fog kényes, drága cuccokban jönni.

Szerintem holnap veszek egy párakaput, és felteszem a sátor felső rúdjára.

Egyébként ha jól be van állítva, akkor senkinek nem áztatja el semmijét.

#7: Igen, pont szombaton lesz, és az ország délkeleti részén.

2022. aug. 4. 17:09
 13/25 A kérdező kommentje:
#11: Valóban. Nem elegáns parti lesz, csak egy szülinapi buli testvérekkel, és tartozékaikkal.
2022. aug. 4. 17:12
 14/25 anonim ***** válasza:
0%

Javaslom kölcsönözz egy jégkockakészítőt,(annak sikere van) és változatos üdítőket. Pl: mentes ásványvizet kis palackban, cukormentes üdítőket, böfögős zéró kólát, citromos üdítőket.


Ezeket egy nagy dézsában tartsd jégbe hűtve úgy, hogy bárki szabadon vehessen.


Sok árnyékot varázsolj, víz ne legyen sehol, az nem jó ötlet.

2022. aug. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

#14: Mi a baj a párakapuval?

A dézsával úgy vagyok, hogy ilyen melegben hamar megolvad a a jég, és akkor a vízből kell kiszedni az italokat.

Egyébként az italokat már megvettem, van minden. A hűtő kint lesz.

Konkrétan a levegő hőmérsékletét szeretném elviselhetőbbé tenni.

2022. aug. 4. 19:21
 16/25 anonim ***** válasza:
23%
Sok-sok pálinka. Másfél óra alatt mindenki berúg, mint az albán szamár, onnantól kezdve fel sem tűnik nekik a meleg.
2022. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
58%

A helyedben sátor helyett napvitorlákat tennék fel minél magasabbra.

A sátor alatt ugyanis baromi meleg lehet, mivel alacsony a belmagassága.

Ha mégis a sátor mellett döntesz, minimum két ventilátort tegyél mellé kétfelől.

2022. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
#17: Ez nem döntés kérdése. Két 3*3-as sátram van. Napvitorlákat csak egyetlen alkalom kedvéért nem igazán akarok venni. Így is sokban van a buli, ez most még pluszban nem igazán fér bele a büdzsébe. Ahogy a neten nézegettem, a párakapu olcsó, arra még rá tudom szánni a pénzt.
2022. aug. 4. 21:40
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem a fák alatt lesz a terítve?


Miért délre kellett szervezni?


32 fokban sem lenne sokkal jobb, s az nem tekinthető hőségnek.


Miért nem lehet átrakni 17 órára?

2022. aug. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

#19:

1. Közben találtunk felarnyekos helyet. Az igazán árnyékos helyeken egyszerűen nincs annyi hely, hogy az öt asztalt oda tudjam tenni.

2. Azért délre, mert az ebéd tűnt logikusnak. Gondolkodtam a vacsorán is, de akkor még nem mondtak ennyire meleget.

3. De igen, 32 fokban sokkal jobb lenne.

4. Azért, mert délre lett megrendelve az ebéd, nagyrészt frissen sültek, az frissen a legjobb.

Másrészt van, aki messzebbről jön, kisgyerekkel, akik nem tudnak sokáig maradni.


És sorry, de a cseszegetéssel nem vagyok előrébb, tanácsért jöttem, és nem kioktatásert, hogy miért vagyok hülye!

2022. aug. 5. 13:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!