Kezdőoldal » Otthon » Kert » Idén ültettem először cukkinit...

Idén ültettem először cukkinit. Volt rajta termés szépen. Mostanában sok új bokor keletkezett, és virágok is vannak rajtuk. Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
2022. szept. 10. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem nyáron a nagy melegben alig termett, most megint sok van rajta.

Termés, nem csak virág.

És pár nap alatt be is érik, hetente szedem.

2022. szept. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Mostanában sok új bokor keletkezett"

He?

És mondá Isten: legyen világosság, valamint új cukkinibokrok!

Cukkinibokrok nem szoktak csak úgy keletkezni. Nem tudom, hogy kezelted a kertedet, de ha mondjuk a beért termést nem szedted le, a termés szétrothadt, a magok pedig széthulltak és valahogy a földbe kerültek, pl. kapálás által, akkor kikelhettek.

Ha nem így történt, akkor le kellene írni, hogy pontosan mi és hogyan volt, mert a körülmények ismerete alapján lehet jó választ írni.

2022. szept. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, pótolni fogom.... És teszek fel fotókat is.

Addig is annyit, hogy biztosan lehettek olyan kis cukkini k amik már kiskorukban tönkrementek és magjuk a földbe hullott. Majd megnézem pontosabban de nekem olybá tűnik hogy ezek az új bokrosodás ok a régi növények ből nőnek ki de ez nem biztos most nem tudom megnézni de majd megnézem .....de így emlékszem

2022. szept. 10. 13:58
 4/8 anonim ***** válasza:

A kicsi cukkinikben nincsenek érett, életképes magok, szóval az kizárva.

Az viszont megeshet, hogy a rosszul kinéző bokrok hajtásainak végei új erőre kaptak, szép zöld leveleket hoznak most, meg virágoznak.

2022. szept. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Sajnos, nem tudtam kifürkészni, hogy mi honnan ered, annyira kesze-kusza az egész. Nekem olybá tűnt, hogy a régiből ágazik le....de nem merném biztosan állítani.

Mi lehet a 'megfejtés'?

2022. szept. 13. 13:02
 6/8 A kérdező kommentje:
A 4. válasz lehet talán a megfejtés (?)
2022. szept. 13. 13:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezek valószínűleg az eredeti tövek.

És rettentő vírusosak, a terméseken is látni fogod. Szerintem annyira rosszul fognak kinézni, hogy nem lesz gusztusod megenni őket.

2022. szept. 14. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Kíváncsi vagyok, kíváncsian várom az eredményt.

2022. szept. 14. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!