Kezdőoldal » Otthon » Kert » Négy tő muskátli megfér egy...

Négy tő muskátli megfér egy kb 25 cm átmérőjű cserépben?

Figyelt kérdés

Kis csesznyedtek, desajnálom őket kidobni.

Mikor megvettem őket, szebbek, nagyobbak voltak. Lehet ott rontottam el, hogy két tő mellé beültettem egy petuniát is, másik két tő mellé meg még két ezüst szulákot. Mindkét cserépben a futók bizonyultak erősebbnek. Most a petuniának kicsengettek, mivel úgyis egynyári, azt kidobtam és mivel társasházban lakok, nem nagyon van hely a lépcsőházban a kaspoknak, igy próbálnám őket helytakarékosan behozni télre. Nem tudom, az ezüst szulákot át lehet-e teleltetni lépcsőházban, de azon gondolkozom, hogy akkor az összes muskátli egy cserépben lenne, aztán annyi.. csak nem tudom, egymással jobban bírnák-e az összeültetést mint a futókkal?

Két álló muskátli meg két futó muskátlim van.


2022. okt. 12. 10:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, amíg kicsik.

Ha elkezdenek nagyobbra nőni, szét kell őket ültetni, nem fognak elférni

2022. okt. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!