Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen mini láncfűrészt vagy...

Milyen mini láncfűrészt vagy vágót ajánlotok 3 ujjnál vastagabb ágak vágásához?

Figyelt kérdés
2023. febr. 5. 15:33
 1/8 L.. István ***** válasza:
Áram van?
2023. febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van aram
2023. febr. 5. 16:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Én az orrfűrészemhez vettem favágó lapot. Nekem, a kertbe, bőven elég.
2023. febr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lattam az onkormanyzat a magasan levo faagakat valami teleszkopos furesszel vagta le. Az milyen lehet?
2023. febr. 5. 16:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, nem sokat akarsz te ezzel dolgozni. Vagyis, minél olcsóbban meg kellene úszni. Pl. ahogy írták, ha van bármi szerkezeted, amire lehet tenni favágó lapot, akkor ezzel lenne érdemes. Flexre is létezik fűrészkorong 1000 Ft körül, de vastag fához már nem annyira jó. Mondjuk, ha csak pár ághoz kell, meg lehet oldani vele, két oldalról vágva.

Ha külön szerkezetet akarsz, akkor meg, pár ág esetén, vedd a legolcsóbbat, amit lehet kapni. Nem tudom, miért kell mini fűrész, a piacon normál elektromos láncfűrészt már 12 E körül lehet kapni, és az még másra is jó lesz a későbbiekben.

Ha mégis mini kell, akkor ez a legolcsóbb:

[link]

Ez valószínűleg eldobandó, amint végeztél a pár ággal. Abból gondolom, hogy ha egy akkumulátort nem töltögetsz rendszeresen, legalább félévente vagy gyakrabban, hanem elfelejted, akkor mélykisülési állapotba kerül, és kampec.

2023. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4.-re


Az, teleszkopos furesz. Keress rá!

2023. febr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Annak magassági ágvágó a neve. Elektromos már 30 körül is van. Szép munkát mondjuk nem lehet vele végezni, mert nem tudod pontosan oda illeszteni, ahová szeretnéd.

Használtan is lehet venni pl. a Jófogáson, úgy olcsóbb. Csak nézd át átvétel előtt, nehogy törött legyen, vagy egyből éleztetni kelljen vinni a láncot, mert elkapott valami drótot az előző tulajdonos.

2023. febr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kézi fűrész a legegyszerűbb ilyen kis botokhoz 😊.. egy jól élezett keretessel vagy rókafarkúval pár húzás az egész. Évente ~70 fa metszését csinálom így. Egy jó olló, egy jó fűrész kell csak 😉
2023. márc. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!