Kezdőoldal » Otthon » Kert » Otthoni fűnyírásra milyen...

Otthoni fűnyírásra milyen elektromos fűnyírót vegyek?

Figyelt kérdés
Neten olyat olvastam hogy elektromosat olyat nem szabad venni ami szíj meghajtású mert egy évet se bírnak ki.
2023. ápr. 28. 08:14
 1/4 anonim válasza:
56%
Csakis benzineset.
2023. ápr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elektromosnál szerintem felesleges a szíj, legfeljebb az áttétel miatt?!?

Vegyél parkside-ot, olcsó, és van rá 3 év gari.

A kert méretéhez, és hogy van-e áram, konnektor, mennyire erős-nagy a fű, mennyire emelkedős a telek, stb érdemes választani gépet.

Egy "sima" pár száz négyzetméteres területre jó a Parkside, vagy egy sima Makita....30-40 e FT-os gépek.

2023. ápr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a legolcsóbbat noname-t vettem, már vagy 10 éve működik hibátlanul. Szíj nincs is benne, hibalehetőség gyakorlatilag nulla, ha nem akarsz önjárósat.
2023. ápr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Kis kertben kínlódás a benzines. Sokkal jobb egy kis pille könnyű elektromos még úgy is hogy húzod magaddal a kábelt.


Szerintem sem kell drágát választani. Pl hecht szintje már teljesen ok. Teszkós mtd sem vészes. Ami nem önjáró, az tényleg faék egyszerű. Nem szabad vizes füvet vágni, ki kell takarítani minden vágás után az alját, ennyi a titok.

2023. ápr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!