Kezdőoldal » Otthon » Kert » Már nem fog kikelni a május...

Már nem fog kikelni a május 9-én ültetett cukkini? Van még értelme újat ültetni vagy inkább mást vessek a helyére?

Figyelt kérdés
Május 9-én ültettem cukkinit 2 levéllel, sütőtököt és zöldbabot is egy adaggal. Minden magot gazdaboltban vásároltunk. Sütőtök és a zöldbab kikelt, viszont a cukkiniből egyetlen egy mag sem. Annyira hideg nem volt, ezért nem hiszem, hogy elfagyott volna. Maggal lehetett a baj, ha a két tasakból egyetlen egy sem kelt ki?

2023. jún. 1. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a maggal volt gond. vesd újra, még nem késő.
2023. jún. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A cukkinik nekem is alig kellnek, pedig én palántázom őket.
2023. jún. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy a maggal volt gond, vagy a lótetűvel. Szóval, vess újat. De nézd meg, nehogy megint régit vegyél.

Én meg szoktam jelölni egy kis botocskával minden bokrot (kapálást is könnyíti, ha szükséges lesz kelés előtt), és ha úgy adódik, meg tudom nézni, mi a helyzet a magokkal.

2023. jún. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!