Kezdőoldal » Otthon » Kert » A pajor kukac ellen mit...

A pajor kukac ellen mit javasoltok?

Figyelt kérdés
pajor kukac
2023. júl. 7. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet talajfertőtlenítőt használni, de az igen drága (főleg nagyobb kert esetén), és maximum egy évig hat. Kisebb kertben a legolcsóbb megoldás, hogy ha valami kiszárad, egy kapanyomnyi földet kiszedsz (kb. 15 cm mélyen), átnézed, és elkapod a pajor nyakát. Ha tavasszal cserebogarat látsz, addig üldözöd, ameddig el nem kapod, ne tudjon lepetézni. Talajfertőtlenítő csak akkor kell, ha aránytalanul nagy károkat okoz.

Jó szer nálunk nem kapható, be kell érned a Force-szal. Szerbiából tudsz becsempészni Galitiont vagy Radart.

2023. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ.
2023. júl. 8. 09:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Tegnap kapkodtam, és ezt rosszul fogalmaztam az #1-ben:

"maximum egy évig hat"

Valójában maximum pár napig hat.

Azt akartam írni, hogy maximum egy évig tart a hatása, ha kiirtod a rovarokat, mert a következő évre már lesznek újak. Vagy igazából már hamarabb, csak ősszel meg télen nem fog zavarni, mikor nincs veteményed.

2023. júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!