Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogy kell összerakni egy...

Hogy kell összerakni egy fűkasza damilfejet?

Figyelt kérdés

Youtubeon csak olyan videókat találni, ahol a damilt felfűzik...


Straus/mtd/valami kínai damilfejem van. Túl érzékeny volt, sokszor adagolta damilt.

Szétszedtem, hogy megnézzem milyen erősebb rugót tudnék bele rakni.

Szétszedés közben szétugrott, így nem láttam hogy volt összerakva. A rugó mellett 2 műanyag fül volt benne, amik nem tudom hogy álltak.


Összeraktam valahogy, de csak kis ideig működött. Nem lehet benyomni a koppintóját, megszorult.


2023. aug. 8. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahány damilfej, annyiféle. Még ha mutatnál vagy 6-8 fotót az alkatrészekről, mindenféle szögből...

Azt tudod csinálni, hogy szétszeded, és próbálkozol. A fej szétszedése napi rutin a használat során, úgyis meg kell tanulnod. Szomszéd nem ért hozzá esetleg?

Vagy vegyél másik fejet, külön rugót nem érdemes, legfeljebb ha van otthon régi fejből ugyanolyan méretű.

2023. aug. 9. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A klasszikus damilfej bolondbiztos. Felfűzöd, közepére beteszed a rugót és ügyesen kibújtatod két oldalt a damilt. Ezek után a helyén tartod és az alját rápattintod a fülekre. Lehet, hogy közben a damilos részét kicsit be kell nyomni a rugó miatt. Ha ezek után nem adagol, és megszorul, akkor rosszul van feltekerve.
2023. aug. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kiegészítem magamat: rosszul van feltekerve vagy túl sok a damil rajta és attól szorul meg!
2023. aug. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!