Kezdőoldal » Otthon » Kert » Metszőollót szeretnék venni,...

Metszőollót szeretnék venni, díszbokorhoz, tujához, szobanövényhez, pálmákhoz, Gardena milyen? Későbbi tervem egy Felco 9.

Figyelt kérdés
2023. aug. 27. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A jót meg kell fizetni.Reklám,akciós ollót ne vegyél.
2023. aug. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A Gardena egy középkategória, egyesek szerint a középkategória alja. A rengeteg reklámköltség miatt aránylag drágák a termékeik. Az olcsóbb ollóik nem sokra valók, a drágák meg drágábbak, mint amennyire jók.

Pár növényhez kell neked profi olló? Én 100 gyümölcsfához, meg 150 gyümölcsbokorhoz ilyent vettem:

[link]

Csak olcsóbb helyen veszem.

Nálad szerintem 20-30 évet élezés nélkül kibír, ha nem kapsz el vele egy drótot vagy kavicsot.

2023. aug. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem hozná vissza a 23ezer ft-os árát a Felco ez való igaz, de belegondoltam egy Gardena olló is közel 12ezer ft, és nem hiszem hogy van olyan tartós.

Illetve balkezesként, örülök hogy van olló ami nekünk készült.


Az extol kétkezes?

2023. aug. 27. 15:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Faterom zömèben balkezes a szerszàmoknál, ès 60 ève normál mtszőollókkal dolgozik, bal kèzzel. A ollói is közel ennyi idősek.
2023. aug. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, Extol olló van-e balos. Én jobbosat használok.

Csak a rávágó ollók kétkezesek, ez a linkelt meg mellévágó.

2023. aug. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van Gardena ollóm. A hétvégi 1-1 órás kiskerti munkákra tökéletes. Persze lehet jobbat is kapni, de azokat arra találták ki, hogy naponta 8 órában dolgozz vele.
2023. aug. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!