Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mezőgazdasági csőből ki lehet...

Mezőgazdasági csőből ki lehet szedni a törést?

Figyelt kérdés
Persze nem úgy gondoltam, hogy elvágom, és teszek be idomot. Az úgy oké. Van 100 méter csövem, és pár helyen meg van törve. Nem nagyon szeretném elvágni, ha nem muszáj. Vágás nélkül lehetséges, hogy felvegye a cső az eredeti állapotát?
2023. okt. 17. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

LPE-csőre gondolsz?

Olyan már nem lesz, mint volt.

Nagyon leszűkül a keresztmetszet, vagy miért probléma a törés?

Hőre lágyuló anyag, ha gázlámpával felmelegíted, akkor valamilyen szinten helyre lehet hozni. (Vastag bőrkesztyűvel alakítva, miután felpuhult.) Szép nem lesz, az biztos, meg az sincs kizárva, hogy a keresztmetszet is szűkülni fog egy kicsit, de alapvetően működőképes lesz. Próbáld ki az alakítást egy darab csövön.

Én ugyan még törést nem szedtem ki belőle, de melegítettem már. Még egy kis lyukat is be lehet foltozni, ha tovább melegíted.

2023. okt. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van ebből annyi fajta. Nem ismerem mindegyiket. Az van ráírva, hogy Mg-i PE. Mezőgazdasági boltban vettem. medencefűtés lett volna, de idén nem valósult meg. Majd jövőre. Amiatt szetetném kiegyengetni, hogy minél jobb és gyorsabb legyen a vízáramlás a csőben. Gondolom ha itt-ott meg van törve, akkor nem is úgy folyik benne a víz. Amit írsz, azt kipróbálom. Gázlámpám az nincs, de hőlégfújó van. Talán azzal... Köszönöm az ötletet!
2023. okt. 18. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!