Kezdőoldal » Otthon » Kert » Nem 100% kerti téma, de ide...

Nem 100% kerti téma, de ide tartom passzolónak. Az erkély járólap fuga-repedés részén úgy néz ki, mintha egy fa nőne. Már van egy vastagodó ágszerűség. Nem kérdés, hogy szegénynek mennie kell, de hogyan, hogy ne kelljen felszedni a járólapot?

Figyelt kérdés
Milyen irtószer létezik?
dec. 12. 06:48
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Glialka. Az ki fogja nyírni.
dec. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Én úgy tudom, hogy a Glialka zöld felületen keresztül szívódik fel, leveleken pl. Tehát ha csak egy kis ág van, levelek nélkül, nem fogja kiírtani.
dec. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Valami "levélszerű" talán van. Félek, hogy télen nekiáll nekem nőni és cseszhetem tavaszra...
dec. 12. 10:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Metszőollóval lemetszed..
dec. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aztán fizeted a járólapom 4-es troll?
dec. 12. 11:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha "vastagodó ágszerűség" van, akkor azt le lehet metszeni, a vágásfelületbe kis lyukat lehet fúrni és abba pl. 5x hígított glialkát lehet cseppenteni. A nedvkeringés majd elviszi a növény minden részébe és kifejti hatását. A gond csak az, hogy most télidőben gyakorlatilag leállt a növényi nedvkeringés, így kérdéses, hogy a hatás mikor észlelhető. Egyébként bár valóban a zöld részeken át szívódik fel normál körülmények között, de a leírt módszernél közvetlenül a nedvkeringésbe lehet juttatni az anyagot.
dec. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod megfogni és kihúzni?
dec. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!