Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen láncfűrészt vennétek...

Milyen láncfűrészt vennétek éves 20 köbméter felvágására? Pontos típust írjatok, ne csak márkát. Pénzt nem sajnálom rá, ésszerű keretek között.

Figyelt kérdés
febr. 2. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Szigetelést.
febr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
stihl ms 261 300-400eft . én hasonló mennyiséget egy fuxtec ks162 vágok , ötödik éve hibamentesen működik de kínai óccó dolgok nem valók mindenkinek
febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
MS 261 az jó, de az 260-300 körül van.
febr. 2. 21:17
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem már egy MS 271 is ki fog bírni különösebb ráköltés nélkül 10 évet. Utána felújítás után még 5-öt. És az most 218-ért van az Árukereső szerint.

Bár ha értesz a szereléshez, akkor lehet, hogy érdemesebb venni ezen a pénzen 15 db Flinke fűrészt a piacon. Egy évet kibír egy, utána még évekig tudsz használható fűrészeket összerakni a maradékból. Vagy 1000 Ft-ért veszel pótalkatrészt a tesvírektől. (Ha 3-asával veszed, úgy reális.)

febr. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 mindentudó99 ***** válasza:
47%
Pedig áldozni kell rá. Ekkora mennyiséghez hobbi célú gép kevés lesz. Nem fogja bírni hosszú távon.
febr. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Esetleg egy használt Stihl 064-es?


[link]

febr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
#5 20 köb az sok? :D én tizedével hozatom, azt egy hétvége alatt feldolgozom. Gagyi kína fűrésszel
febr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket. De nem szerelgetni akarok egy veterán szerszámot, hanem dolgozni.
febr. 3. 17:30
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Állítom neked ha újat veszel, azt többet kell majd javítgatni, mint egy megvigyázott 064-est vagy 039-est.


A Stihl abban az időben még minőséget gyártott, ma már inkább csak a márkanévért kérik el a pénzt..

febr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9

Ez így igaz, már nem ugyanaz a minőség, mint régen.

Viszont a régi gép az már bizony régi... És ez nem csak a mozgó alkatrészek kopását jelenti, hanem a gumik elöregedését is. Egy ilyenre én nem szánnék még 40-et se, nem hogy 140-et, mint amennyiért árulják.

Ha egy fűrészt eladnak, annak általában oka van. Leggyakrabban az, hogy nem akarja a gazdája, hogy nála menjen tönkre véglegesen.

febr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!