Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kínai 43 ccm-es fűkaszára föl...

Kínai 43 ccm-es fűkaszára föl lehet szerelni 52 ccm-es hengert?

Figyelt kérdés

febr. 23. 16:01
 1/9 Noren1989 ***** válasza:

Furat,löket,hengermagassàg,felömlők, illesztett àtmérők,furatkörök pàsszolnak?


Akkor nyilvàn igen.

febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pontosan erre vagyok kíváncsi,mert a hengerekről nem írnak semmilyen méretet,csak a dugattyúról és a csapszegről.De amúgy a henger furat nem lehet azonos ha nagyobb henger!
febr. 23. 16:46
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Valamiért rémlik nekem, hogy kiderítettem én valahonnan, hogy át lehet építeni a 43 köbcentis kínait 52 köbcentisre, nyilván dugattyú és főtengely komplett csere, de stimmel minden más méret. 40mm és 44mm közt azért nincs akkora különbség, és asszem ugyanaz a furattáv, és csak a 48mm 63 köbcenti külön kaptafa. Jó lenne pár ember, aki cáfolja vagy megerősíti, túl régen agyaltam ilyeneken, simán lehet, hogy benéztem valamit, vagy nem is foglalkoztam furattávval, régen volt már... Arra emlékszem, hogy a főtengely csak azért cserés, mert a hajtókaron nagyobb a furat, de egyébként bemegy ugyanarra a helyre, rámegy ugyanaz a lendkerék+kuplung (amúgy is az való rá), el is látják feladatukat, teljesen jó a szokásos 7 vagy 9 bordás tengely, teljesen jó a 26-os szár és a rávaló piaci szöghajtás, fogják bírni a rettenetet bőven. Karburátor egyértelműen stimmel, gyújtás is tökugyanaz, ez a furattáv olyan, hogy csak gyanítom, hogy meggyőződtem valahol róla, hogy stimmel, de most nem találom a méreteket (asszem bulimocin néztem, de most vagy bénázok, vagy mégse ott láttam minden méretet, régen volt, na).
febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Kb 25 ezer egy nagyobb kínai fűkasza. Mi értelme az átépítésnek?


Pl 63 CCM-s gép 27.000 Ft itt:


[link]

febr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azokból az adatokból semmi nem igaz haver, esélyesen 43 köbcentis szutykot küldenek, és olyan jó minőséget, hogy jobban jártál volna, ha a piacon összeraksz magadnak egyet az alkatrészekből.
febr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha nem biztos hogy passzol rá a nagyobb henger,akkor maradok a gyári méretnél.Amúgy ezektől a 25000 ft-os gépektől nem számítanék semmi jóra,szerintem jobban járok ha felújítom a régit ami 8 éves és minden része teljesen ép.Sjnálnám kicserélni az egészet.Egy jobb minőségű hengerszett is,bőven 10000 ft alatt van,tehát megéri felújítani.Egy einhell bavaria BBC 43 az alany,amit sokan szidtak,pedig nálam nagyon jól szuperál.Csak a gyújtást kellett kicserélni 6500 ft ért 8 év alatt és kétszer az üzemanyag csövet.
febr. 24. 15:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi a baja a hengernek? Azért kérdem, mert nekem ennek a sokkal fiatalabb kiadása (BG-BC 43 AS vagy mi) a gyári karbi lecserélése után lódult meg, fura is volt, sose volt olyan haladós életében. Membránszett csere után meg még annál is harapósabb lett. Nyilván kategóriát nem léptünk, de legalább elkezdte hozni azt, amit ígérnek a számai.
febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nincs baja,csak gondolkodok,hogy érdemes e rátenni nagyobb hengert kicsit nagyobb erő érdekében.Az enyémen még a gyári karbi van,még leszedve nem volt a 8 év alatt.Hajlamos lassan el állítódni a rezgéstől,de könnyen be tudom állítani közel tökéletesre.Megvan a pontos módszer,csak jó hallás kell hozzá.
febr. 25. 15:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Á, igen, ez bennem is megvan, egy ilyen kis beépített tuningjózsi, a bal vállon, ördögszarvakkal. :) Hatalmas mákom, hogy az idők során legendás halogató lettem... Ha nem így lenne, már lehet az égen röpködnék az Einhell rettenettel azóta is.
febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!