Kezdőoldal » Otthon » Kert » Obi, Praktikerben megjelent...

Obi, Praktikerben megjelent már a vetőmagok sokasága?

Figyelt kérdés
Az üzletláncok újságaiban még nem láttam. Próbáltam elérni őket telefonon, de sajnos nem kaptam választ. Kicsit messze vagyok mindkét üzlettől, szóval csak úgy kiruccanni megnézni nem érné meg nekem. Egyébként a budapestik volnának legközelebb. Válaszokat előre is köszi.

febr. 27. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom melyik településen vagy, de szerintem bármelyk kertész-barkács vagy gazdaboltban jobb vetőmagokat találsz olcsóbban és nagyobb választékban mint az obiban vagy praktikerben.

Én a Rédei-nagymamásakat szoktam venni, mert nem használok növényvédőszereket, ezért szükségem van a strapabíró, ellenálló növényekre. Az obiban nincs ilyesmi.

febr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden nagyobb áruházban. Szezon van.
febr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Már hetekkel ezelőtt.
febr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már legalább egy hónapja.
febr. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sparban is van már nálunk, Auchanban is.
febr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!