Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen láncfűrészt vegyek...

Milyen láncfűrészt vegyek alkalmi kerti munkákhoz, kisebb fa, ágak vágásához, darabolásához főként?

Figyelt kérdés
Alkalomszerűen kell levágni egy-egy vastagabb ágat, vagy néha ki kell vágni egy elszáradt tuját. Egy Stihl MS181, MS211 néztem vagy egy Husqvarna 120 Mark II-őt. A Husqvarna jóval olcsóbb az előbbi kettőnél. Ilyen munkákhoz már az is megteszi?

márc. 6. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

A piacon vedd meg a legolcsóbb kínai fűrészt, az is megteszi.

Ha hosszabbítóval eléred, akkor ilyen minimális munkához jobb választás az elektromos.

márc. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az egyes igazat szólt. A Stihl, Husqi gépek aljai ugyanolyanok, mint a piacon gépek, csak jóval drágábbak. A Stihl kb az MS 251-nél kezdődik, a Husqvarna pedig a 450-nél. Mindkettő 200 körül van.
márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gallyazni a legkisebb Hecht!

Nekem egy komolyabb(450-s) Husim van,3 éve kaptam kölcsön egy kis egykezes Hect-t,tetszett,-vettem magamnak is.

Nem bántam meg.

márc. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Parkside, Scheppach. Természetesen a benzines.
márc. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!