Kezdőoldal » Otthon » Kert » Oleo Mac vagy Komatsu láncfűré...

Oleo Mac vagy Komatsu láncfűrész a jobb?

Figyelt kérdés
márc. 12. 06:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább a Japánt venném, de ez ettől sokkal összetettebb.

Az Oleo is gyárt komoly, erős gépeket, nem mindegy hogy a belépő szintű műanyagházas hobbi fűrészeket, vagy a profi fémházas teljes munkaidős gépeket nézem.

márc. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Oleo párti vagyok.
márc. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A drága Oleo-Mac gépek aránylag jók, de az olcsóbbak manapság már csak szimpla kínaiak, felmatricázva. (Saját tapasztalat. Meg az is, hogy a forgalmazó minden lehetséges módon igyekszik kibújni a jótállási kötelezettség alól. Jól tudják, hogy a fogyasztóvédelem csak akkor jár el, ha saját pénzen műszaki szakvéleményt készíttetsz, ebbe pedig csak ritkán mennek bele az emberek. Ha valaki mégis, hát annak kifizetik, amit amúgy is kellene.)
márc. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkettőt használtam, mindkettő jó. Jelenleg is van egy oleo-m, tökéletesen teszi a dolgát.
márc. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó milyened van?
márc. 12. 09:10
 6/6 Harangozó Csaba válasza:
Ha elég pénzed van, akkor Stihl.
márc. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!