Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mennyit kellene fizetnem 12...

Mennyit kellene fizetnem 12 barckfa csemetéért?

Figyelt kérdés

A szomszédom külföldön él, és van (pontosabban volt) a kertjében 12 fiatal barackfa, amik a tavalyi évben hoztak másodszor termést. Mivel tavaly egész évben nem volt itthon, felajálotta, hogy leszedhetem a barackokat. Az akkor 15 éves fiam bíztam meg, hogy szüretelje le, de elmulasztottam megtanítani neki, hogy a fákban ne tegyen kárt. Végül sajnos nagyon csúnyán megcsonkította a fiatal fákat, és úgy néz ki, hogy idén már egyik sem fog teremni.

Tudom, az én felelősségem, szégyenlem is a dolgot és szeretém megtéríteni az okozott kárt.



márc. 27. 16:27
1 2
 11/11 Abdullah_ ***** válasza:

Pedig ez nem csupán eszmei érték, hanem kőkeményen anyagi.


Egyáltalán van arról fogalma az itt lévőknek hogy egy barackfát alsóhangon 10x is lehet permetezni évente?

Egy adag permetszer 1500 forint körül van átlagosan..


És sok más költségről még nem is beszélve. Mit gondolsz miért olyan drága a kajszibarack???

márc. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!