Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit kellene csinálnom, hogy a...

Mit kellene csinálnom, hogy a "fűnyíró kereke ne tapossa le a füvet maga előtt?

Figyelt kérdés

Hali!

Nem is kimondottan fűnyíróról van szó, de a gépet úgy kell elképzelni, hanem egy magas gazvágóról (As 63 2T)


Ugye van 4 kerekünk 4 oldalt, de az első kerekek annyira megfektetik maguk előtt a gazt, hogy 2 nap után a keréknyomok helyén feláll csíkban a gaz, meg feláll az én hajam is a látottaktól. Kettő portát vágtam le vele 2 nappal ezelőtt, de amelyiket megnéztem az nem tetszett. Az udvar közepén kezdtem meg a nyírást és oda vissza, oda vissza mentem vele. Esetleg jobb megoldás lenne, hogy a terület legszélététől kezdtem meg a nyírást és befele haladva körbe körbe haladok? Elég nehéz gépről beszélünk (75 kg), még arra is gyanakszom, hogy a súlya miatt tapossa ennyire le a kerék nyomot. Fogjak kisebbet vele?

Előre leszögezném, hogy a gép, nem az enyém, csak kölcsönben van pár napig nálam.


Képet linkelek az említett masináról.:

[link]



márc. 28. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
hosszában és keresztben is levágod , dupla idő és benzin
márc. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nem arra van, hogy szép munkát végezzen, hanem hogy olyan növényzet nagyját is levágja, amivel a fűnyíró nem boldogul, és amúgy motoros kasza kellene hozzá.

Amúgy az első kerekek eléggé oldalt vannak, azt meg tudod csinálni, hogy az egyik kerék a már levágott részen haladjon. Akkor csak egy csík marad minden fogásnál.

márc. 29. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!