Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mitől penészesedik a Jerikó...

Mitől penészesedik a Jerikó rózsám? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi is így jártunk, itt is rákérdeztem és azt a választ kaptam valószínűleg már amikor eredetileg csomagolták akkor beteg volt és azért penészedik. Most vettünk egy másikat ezt a tescóból az elsőt rendes jó drága virágüzletből, és ennek semmi baja szépen zölddel csak nagyon sok vizet igényel mert egyből összezsugorodik.


Van valakinek Jericho roos? Mit csináljak vele, penészedik

Mi baja lehet a "jerikkó rózsámnak", megvettük, vízbe van először fagyispohárba volt szépen kinyílt, de penészedik a közepe.Most nedves oázisba van, ugyanúgy penészedik.

2011. febr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szereti a napfényt és a vizigénye minimális. Lehet, hogy a tiédnek még a nedves oázis is túl sok vizet ad. Párás a levegő körülötte. A penész pedig ezt imádja.

előző vagyok ez lemaradt

2011. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok !

Nekem is van Jerikó rózsám és én 2 hetente kiszárítom!!!! Azt olvastam hogy a gombásodás ellen 2 hetente ki kell szárítani!Vagyis nem öntözöd és 1-2 nap alatt újra kis gumó lesz majd hagyd 3 napig pihenni és aztán újra vízbe kell rakni és kinyílik!! Ezt kell kéthetente !!!

2012. ápr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!