Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az erkélyen lévő növényekkel...

Az erkélyen lévő növényekkel ősszel mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Hova teszem őket télire? Van olyan,amelyik áttelel odakinn? Fogalmam sincs erről sajnos:S Társasházban lakom.
2011. márc. 11. 01:04
 1/5 anonim válasza:
53%
Kidobod az ablakon.
2011. márc. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hell-ikon ***** válasza:

A dézsás növényekről általában elmondható, hogy teleltetni kell őket valahol, fagymentes helyen.

Nekem most nem jut eszembe egy növény sem hirtelen, ami megmaradna kint az erkélyen télen. (LEszámítva egyes télálló kaktuszokat)

2011. márc. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hell-ikon ***** válasza:

Ja a másik kérdésre is válaszolva, én egy fűtetlen szobában teleltetem őket.

De ha akad egy pince v. kevésbé fűtött folyosó, ahol ott mered hagyni (nem félsz, hogy valakinek megtetszik), ott is jól el lesznek majd.

2011. márc. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A petúniát ki kell dobni, az nem telel át. A muskátli és a fukszia igen: hűvös, de fagymentes helyen! Az árvácska kint telel át.
2011. márc. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A muskátlit, datolyapálmát, levélkaktuszt és az aloet beviszem a lépcsőházba, a nagy yukkámat anyukámékhoz, ott elfér. A kisebb növényeket (zöldikék, egyéb kaktuszok) beviszem a szobába. Az egynyári növényeket kidobom.
2011. márc. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!