Kezdőoldal » Otthon » Kert » Megéri egy Oleo mac Gs 350-es...

Megéri egy Oleo mac Gs 350-es láncfűrészt venni?

Figyelt kérdés

Ház körüli munkára használnám 20.30 centis rönk vágásra.

Nem folyamatosan minden nap.Hanem amikor bejön a tél akkor a tüzi fát.

Erről beszélek: [link] html


2011. márc. 19. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Megérheti, de én inkább más márkára szavaznék: Stihl, vagy Husqvarna. Az Oleo Mac-kal már megszívtam egyszer.
2011. márc. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 farmeramachet válasza:
0%
Helló szerintem Sthil az jobb lene sokkal Mert az Oleo mac Gs 350 láncfürész az hát nem a legjobb:!
2011. márc. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 pegestrone válasza:
Hello! Én is most vettem egy ilyen gépet.Szerintem megéri... hobby célra mindenképpen. Amikor megvettem, átjött a szomszéd, és elmondta, hogy neki is egy ilyen fűrésze van (erről én nem is tudtam). Megjegyezte,hogy nem rég vágta ki és gallyazta le az almafáit (30-35 DB)és még reszelnie se nagyon kellett utána. Az köztudott, hogy ez a cég már régóta gyárt fűkaszákat és még annál is régebben motoros háti permetező gépeket. Az ismerőseim között többnek is van, és egyiknek sincs semmi baja, motorikusan nagyon időt álló gépek, ha az ember megfelelően használja és rendszeresen karban tartja. Én ezért választottam ezt a márkát.
2012. júl. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ettől egyel nagyobb inkább alkalmasabb a feladatra,amit a gyártó ír ,hogy alkalmi használatra az nem a téli tüzelő alkalmankénti összevágását jelenti.
2019. nov. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!