Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit csináljak, ha a hangyák...

Mit csináljak, ha a hangyák mindig elhordják a fűmagot a kertemből?

Figyelt kérdés
Ha lehet vegyszermentes megoldást írjatok.
2011. márc. 26. 18:01
 1/8 anonim válasza:
100%
ecet
2011. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tegyél egy jókora marékkal a fűmagból a hangyaboly bejáratához. A többit vesd el. Hátha elég nekik míg kinő a fű. :D
2011. márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És az ecetet bojra kell locsolni? Vagy fel kell oldani vízben és szétlocsolni a területen?
2011. márc. 26. 22:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Szórj szét kávézaccot. Az a tuti... úgy el szaladnak, elmegy a kedvük a magodtól.
2011. márc. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha elakarod őket üldözni a bojbol akkor igen,ha a virágaid véded nem mondom hogy a magokat mert elrohadhatnak ill kisem fognak kelni.
2011. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elhordják a fűmagot? Ilyet még nem is hallottam :))) Érdekes... Ez lehet hülye kérdés lesz, de mit csinálnak vele? :)

Mi nemrég építkeztünk, és én is szeretnék füvesíteni... :)

2011. márc. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én a virágmagokat szeretném megvédeni. Találtál azóta valami jó megoldást? Ha kávézaccot szórok szét, az utána a magoknak nem árt?
2011. ápr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nem árt a növényeknek ......
2011. ápr. 3. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!