Kezdőoldal » Otthon » Kert » Társasház erkélyén szeretnék...

Társasház erkélyén szeretnék kisfiamnak (4 hós) paradicsomot ültetni. Hogy fogjak hozzá? Mit lehetne még termeszteni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A paradicsom simán fog neked virítani egy egyszerű virágládában is. Tanácsos olyan fajtát választani, ami nem nő túl nagyra, mert akkor azt karózni kell, stb. és nem is mutat vmi jól. Nagyon helyesek ezek a kis szendvicsparadicsomok. Van kifejezetten olyan fajta, ami pici kis bokrocskában nő, nem lesz magasabb 10-15 cm-nél. Ilyen palántát keress a piacon (ha itt lesz az ideje) :o)

Sok szerencsét!

2009. márc. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Minden jót!
2009. márc. 2. 09:17
 3/6 anonim válasza:
Én paradicsomot, paprikát, zöldséget(hogy mindig legyen friss petrezselyem) szoktam, meg tavaly vettem csüngő epret ami már tavaly is hozott termést, az idén állítólag már bőségesen fog teremni. Remélem!
2009. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket!
2009. márc. 2. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Én már ültettem függőkosárba zöldborsót is. Egész szép termés lett.
2009. márc. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én kertbe ültetem de teis ültethetsz dézsába vagy bármibe!paprika paradicsom ,borso, zöldség sárgarépa ,uborka
2009. márc. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!