Kezdőoldal » Otthon » Kert » Megbízhatóak az MTD kerti gépek?

Megbízhatóak az MTD kerti gépek?

Figyelt kérdés
Milyenek a motorjaik? Mennyire megbízhatóak?
2011. ápr. 26. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, bár nekem csak elektromos cuccokkal van tapasztalatom.
2011. ápr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem szerettem őket, zörög, gyenge az anyaguk. A motorja nem volt rossz, bár ahol nyírtam vele, egy öregasszony szétcsapta a motorját úgy, hogy ráment egy kisebb kőre vele. Na most ezt pl a John Deere csak nehezebben tudom megtenni, mert nem engedi ráfutni a kőre, mert megakad hamarabb az elejében, ha nem őrültködök vele. Persze ez már lényegesen drágább kategória, azért én inkább körülnéznék még a te helyedben. Pl egy Partner márkájú géppel már elégedett lehetsz, azt pl az Electrolux gyártja, egész jó kis gépek.

Olyat érdemes venni, amiben Briggs, Honda, vagy Kawasaki motor van. És onnantól kezdve már nem a motor lesz az, ami legelőször meghibásodik.

2011. ápr. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Motorilag nem tudom milyen jók, mert ugyan volt egy MTD fűnyírónk, de az első használatnál letört belőle egy pici műanyag darab, ami után az egész használhatatlan lett. Vittük szervízbe, de azt mondták, nem lehet megcsinálni, vigyük vissza oda, ahová vettük. Ott viszont már nem volt csere darab, úgyhogy ennyi volt a történet, visszaadták a pénzt és vettünk másikat, de már másik márkájút.
2011. ápr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!