Kezdőoldal » Otthon » Kert » Sárgulnak a bonsaiom levelei,...

Sárgulnak a bonsaiom levelei, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem az összes levele, de úgy veszem észre, hogy egyre több. Az előírtaknak megfelelően, állott vízzel öntözöm. Tettem rá egy kevés lassú lebomlású műtrágyát is. Az ablakomban tartom, ahova szinte egész délelőtt és délután süt a nap. Még csak három napja van nálam, lehet, hogy hozzá kell még szoknia az új helyéhez.
2011. máj. 14. 11:35
 1/2 Mugen válasza:

Szia!


Nem tudom, hogy pontosan milyen fajta bonsairól van szó. Az enyém kifejezetten nem lehet napon, de fény kell neki... elég érdekes :). Mindenesetre a gyökerei mikor lettek vissza vágva? Írd meg hogy milyen fajta bonsairól van szó pontosan akkor többet tudunk segíteni.(akár emailt is irhatsz :) )

2011. máj. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezercsillagfácska( Serissa ) a fajtája. Köszönöm a választ, írtam emailt!:)
2011. máj. 19. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!