Kezdőoldal » Otthon » Kert » Medencések, adjatok tanácsot?...

Medencések, adjatok tanácsot? Ki lett rakva a kerti medence, nem nagy, csak 2,44 átmérőjű.

Figyelt kérdés
Teleengedtük vízzel, rendes csapvízzel, de másnapra besárgult. Én hallottam, hogy meg kell sokkolni klórral, de ez pontosan mit jelent? Mennyi klórt kell beletenni indításnál, vagy mekkora klór tablettát?
2011. aug. 6. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Klór és ph csökkentő is kell bele. Indításnak nagyobb dózis, aztán folyamatosan pótolni. Én hypot használok. A tiédbe - kezdésnek - nyugodtan mehet 2 liter.
2011. aug. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, első!

És utána mennyi idő múlva lehet fürdeni?

2011. aug. 6. 14:36
 3/3 anonim ***** válasza:
jól átforgatod, és már használhatod is:) vízforgató menjen gyakran, legyen letakarva. Én egy hétig nem voltam itthon, de semmi baja a víznek, mert be volt állítva a klór és ph érték.
2011. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!