Kezdőoldal » Otthon » Kert » Még lehet füvesíteni udvart...

Még lehet füvesíteni udvart vagy már késő?

Figyelt kérdés
most ástunk fel egy kis részt de nem tudom meg éled e?mert ha igen a nagy udvartis megcsinálnám!ha a fűre szórom a földet azon is kinő?
2011. aug. 14. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:

A felásott részt szórd meg, és locsold rendszeresen, ki fog nőni a fű.

A teljes füvesítésre az őszi időszak alkalmasabb, várj még vele pár hetet. Tavaszra kicsit meg is erősödik a fű, esetleg egy-egy helyen felülveted, kigyomlálod, és április végére szép, ápolt gyepszőnyeget kapsz.

2011. aug. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egész évben lehet füvesíteni! Annyi van hogy télen nem kel ki,nyáron meg többet kell öntözni.
2011. aug. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értelmetlenül írtam.vagyis a lényeget nem írtam le mi is a tervem.a hátsó udvar egyenlőtlen dombos-gödrös.a dombos részt leástuk és a fűből jól kivert földet betöltöttem a régi fűre.az egész udvart meg szeretném csinálni.mert a régi fű durva bökős kemény,most olvasgatok mennyi minden elő munka kellett volna.gyomirtás..ha nem csináltam meg attól még lesz szép fület területem.úgy 300 nm ről lenne szó.valami jó tanácsot kérnék!!!
2011. aug. 14. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!