Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan lehetne csinálni a...

Hogyan lehetne csinálni a legolcsóbban egy szép kis kertitavat?

Figyelt kérdés
másfélszer másfél méter körüli, kicsire gondoltam.
2011. aug. 28. 09:20
 1/8 anonim válasza:

ásol egy gödröt raksz bele fekete fóliát a szélét meg nagy kövekkel szépen kirakod ;)


egyik ismerősömék kaptak halakat és így ők is csináltak és nagyon szép lett ... a halak is jól érzik magukat mert esznek szaporodnak meg minden amúgy ők még halkaját se vesznek csak kekszet meg ilyeneket adnak nakik :)

2011. aug. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sztem: kiasod a helyet, veszel hozza foliat, vmi erosebbet, bele terited, a peremere szorsz foldet es kirakod kovekkel. Utanna mar csak a viz kell bele:)

Ennel olcsobbat nem tudok elkepzelni, es szep is:)

2011. aug. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 dirtboy ***** válasza:

Ahogy írták már előttem fólia kell,valami nagy barkácsáruházban /pl.baumax/veszel 0,5-0,7es fóliát,az már elég neked.köveket meg tudsz akár természetből is szedni,vagy ismerősöket megkérdezel hátha tud valahonnan,valakitől olcsón intézni neked./nekem is rokon intézte/.

De remélem azt tudod hogy olyan kis tóban nem lehet halakat tartani,télen befagy az egész és kipurcannak.

És árnyékos,félárnyékos rész kell mert napon annyi kis víz undorítóan fog kinézni.

2011. aug. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, ilyen picit felesleges csinálni, mert csak belebüdösödik a víz. Ez ellen nem tudsz tenni.

Ez nem tó, hanem gyakorlatilag egy pocsolya.:)

Nekünk is volt, ennél nagyobb, kb. 3x2m, csak azért mondom, de még ez sem "működött" rendesen.

Ha halakat is akarsz benne tartani, akkor min. 1m mélynek kell lennie.

2011. aug. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, esetleg akkor működhet, ha van folyamatos vízáramlás, elvezetés és bevezetés is, de akkor meg nem lesz olcsó.
2011. aug. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem van7x3m-es kisebbet nem érdemes .Fekete-fehér fólia a vízzáró,de még így is problémát okoz a vakond,pedig több réteg alátét fólia van alatta.Jövőre akarok tófóliát venni,az vastagabb és geotextilt rakni alá, az ezeket a problémákat kiküszöböli.
2011. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 dirtboy ***** válasza:
utolsónak, ez úgy tudom a legolcsóbb az országban: [link]
2011. aug. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi a linket jól jött,ennél tényleg nincs olcsóbb.
2011. aug. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!