Kezdőoldal » Otthon » Kert » Orchidea termésből ki kell...

Orchidea termésből ki kell szedni a magokat?

Figyelt kérdés

Tudom kissé furcsán fogalmaztam, a lényeg hogy van egy orchideám, ami idáig kb így nézett ki:


[link]


Ezt a képet csak a neten találtam de ugyan ilyen volt az enyém is. Most viszont a termés rész kicsit "összeaszalódott" és szétnyílt. Látom bennük a magokat amiből azt szűrtem le hogy nem kiszáradás érte :) Igazából fogalmam sincs hogy most mit kellene a virágommal csinálni. Békén hagyni még egy darabig, na de meddig? és a magokkal később mit csináljak, hova tegyem hogy a legjobb legyen? Nem nagyon értek a témához igazából abban sem vagyok biztos hogy jól neveztem el a részeit és a neten sem találok túl sok információt róla. Amit találok oda speciálisabb dolgok kellenek, nekem meg van max. orchidea földem és tápoldatom hozzá. Aki tud az kérem segítsen!


2011. szept. 20. 22:21
 1/2 Salx Narval ***** válasza:
2011. szept. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Salx Narval ***** válasza:
Remélem itt megtalálod a kérdésedre a választ.Üdv.
2011. szept. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!