Kezdőoldal » Otthon » Kert » Görögdinnyét hogyan és milyen...

Görögdinnyét hogyan és milyen műtrágyával érdemes trágyázni? Egyáltalán a fekete talajban képes megnőni?

Figyelt kérdés
Sárga húsú Napsugár dinnyét ültetnék majd tavasszal, majd márciusban kezdeném előkészíteni a talajt. Milyen műtrágyát használjak és mennyit?
2012. jan. 15. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A napsugár egy régi fajta, úgy tudom nem kell neki műtrágya. A frissen istállótrágyázott földet szereti.
2012. jan. 16. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dédnagyapám fekete talajon dinnyészkedett.
2012. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fekete talajon majdnem minden megterem :) Nálunk is az van, és szuper termőföld.. nekem is szokott lenni dinnyém. :)
2012. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a beton közti 1-2 centis koszban nőtt ki egy odatévedt dinnyemag. Csatorna közelében...sok vizet kapott természetes úton... Hagytuk nőni, és bár nem győztük kerülgetni a sok zöldet, de hagytuk. Megérte, lett egy dinnyénk, olyan igazi nagy, továbbá néhány pici savanyúságnak való.

Ehhez képes a föld igazán luxus a dinnének, a fekete meg pláne! :)

2012. jan. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!