Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit csinájak a futó növényemme...

MmT kérdése:

Mit csinájak a futó növényemmel, h ne fusson annyira?

Figyelt kérdés

Azt szeretném, ha inkább sűrűsödnének a levelei, de ezek csak nőnek, nyúlnak, és sorra hozzák a hajtásokat. Pedig van fény bőven.

Anyukám ugyanilyen növénye a konyhában nagyon szép sűrű. azt mondja, h a páratartalom miatt. De az én konyhámban is van pára, mégis elkezdett nyúlni.

Vélemény?



2012. jan. 27. 14:37
 1/5 Darkkingdom válasza:

Törd el a lábát XD


Viccet férretéve.... leírhattad volna milyne növényről is van szó,úgy könnyebb lenne!PL ha szunyogvirágról van szó,akkor az olyna mint a görög mitológiában a Lernéi hidra!Levágod egy fejét kettő nől vissza..nah itt is így van!Ha megnőlnek visszább vágod mindig és egyre dúsabb lessz!De pl ez aszúnyogvirág...nem tudom milyne virágról van szó!?????????

2012. jan. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem tudom mi a neve. 3-6 cm-es szív alakú levelei vannak. világosabb zöld, de előfordulnak a leveleiben ilyen fehér foltok is. és egyáltalán nem hoz virágot. nagyon hamar gyökeret ereszt. akár gyökereztetés nélkül is lehet ültetni.

így esetleg be tudod azonosítani?

2012. jan. 27. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Mielőtt tavasszal átülteted, vágd le az összes ág végét, gyökereztesd meg, és tedd a mostani növény mellé. Máris kétszer olyan dús lesz :)
2012. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

a szobai futóka az amiről írtál szerintem ha visszametszed nem kopaszodik fel állítólag


[link]


itt írja aszem!

remélem segítettem

2012. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, ez az! köszönöm :)
2012. jan. 27. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!