Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az idén háromszor vetettem...

Az idén háromszor vetettem sárgarépát és petrezselymet, nem kelt ki. Mi lehet a baj, mit kellene tenni, hogy kikeljen?

Figyelt kérdés
Harmadjára lótücsök irtót is tettem a magokhoz, mert járatokat véltem felfedezni az ágyásban. A harmadik vetés sem kelt ki, pedig már nagyon megöntöztem a földet, meg lótücsök irtó is volt benne, de sajnos semmi. Szeretnék újra próbálkozni, mert nagy kertünk van és nem akarom venni a sárgarépát egész nyáron. Ki tud ebben segíteni?
2009. jún. 2. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
A sárgarépa a vetéstől számított 7 hét múlva kel ki. Nekem is ennyi idő alatt kelt ki. locsoltad mindennap? ha nem akkor ne is csodálkozz, hogy az eddigi nagy szárazságban nem kelt ki. Ha érdekel, pontról ponrta leírom, hogy csináltam.
2009. jún. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, és leírhatod a vetés menetét.

Tudod tavaly szépen kikelt minden, volt is, friss házasok vagyunk, tavaly kezdtünk el kertészkedni és akkor minden jobb volt mint az idén.

Én már írtam gazda oldalra is, de nem jött válasz, pedig nem is egyre írtam.Másik fórumra jöttek, hoxára, de igazából ma elvetettem újra és képzeld azt látom, hogy bújik a harmadik vetésből is egy kevés.Szívesen elolvasom ha leírod.

2009. jún. 5. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!