Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogy tudnak megszabadulni az...

Hogy tudnak megszabadulni az apro meretu legyektol?

Figyelt kérdés

Osszel atultettem a viragaimat, es azota tele van a lakas szunyog nagysagu fekete szinu legyekkel. Mindenhol ott vannak, es nincs otletem, hogy tudnam kiirtani az osszeset. Vettem rovarirto sprayt, ami legyek, szunyogok ellen van, rendszeressen hasznalom, de csak rovid ideig tunnek el, mert mindig ujak kelnek ki.

Valami olyan otlet erdekelne, ami hatasos, de nem veszelyes rank nezve. 2 kisgyerekem van, ugyhogy tenyleg a szamunkra legkimeletesebb, am a legyekre leghatekonyabb modszereket varnam.


2012. febr. 10. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy gyászzúnyoggal fertőzöttek a növényeid. Ha megnézed a virágok földjét, és ha apró kukacok vannak benne, akkor biztosan az. A repülő fickókat ragacsos papírral fogdoshatod össze, amit a növényre akasztasz, de mindenképp a földjét is kezelni kell! Gazdaboltokban lehet kapni több féle talajfertőtlenítő szert, azzal kell belocsolni, vagy beszórni a földet.
2012. febr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitseget, majd megirom, sikerult e kiirtanom oket.
2012. febr. 10. 10:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan legyes vagyok.

Hamarosan beöntözöm a virágokat actarával.

2012. febr. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!