Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ananász: Akkor most mi igaz...

Ananász: Akkor most mi igaz róla, és mi nem? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Nevetséges. Több, "megbízható" forrást olvastam már a témával kapcsolatban, de sokféle választ kaptam, amik egyáltalán nem egyeztek. Most mi igaz? Tápanyagban gazdag vagy szegény közeget kedvelik? Sokat kell öntözni, de ritkán vagy sűrűn, de keveset?


Előre köszönök minden választ, a feltett kérdéseken kívülieket is, ami a témához kapcsolódik.


2012. márc. 4. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálkozz több tővel. Nekem az a tapasztalatom, hogy nincs általános recept. Volt olyan ananászom, ami egyszerűen megpenészedett, pedig nem öntöztem sokat, egy másikat alaposan meglocsoltam plusz egy zacskóba bekötöttem és él és virul. A fene se érti. De ha tönkremegy egy, az indok egy új ananász vételére :)
2012. márc. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Akkor Szerinted a napi kevéske locsolás jó lesz neki? Igen, a zacskós technikáról olvastam már, ahogy az almarohasztósról is. Hát remélem sikerül. Örülnék egy ilyen szép növénynek :)
2012. márc. 5. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!