Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hol lehet fekete rózsát kapni?

Hol lehet fekete rózsát kapni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 17:22
 1/2 Kerria ***** válasza:
rózsatövet, vagy vágott virágot?
2012. márc. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerezz fekete ételszínezőt, rakd bele kevés vízbe (csak annyiba, amennyi feltétlenül szükséges, hogy erős legyen a szín) és állítsd bele a rózsákat fejjel lefele. Néhány órán át (szerintem 5-10 óra kell) benne hagyod, közben néha ellenőrizd le. Azt elfelejtettem: fehér rozsából csináld mindenképpen.


Ha fekete ételszínezőt nem találsz, akkor vehetsz gyógyszertárban széntablettát (kb 200-300 forint egy doboz, legalábbis legutóbb ilyesmi volt, amikor vettem). Azt feloldhatod meleg vízben, rakj bele bőven, fekete lesz, ez biztos, megvárod amíg kihűl és mehet bele a rozsa.

Javaslom, hogy egy darab rózsán próbáld ki ezt pár nappal korábban, meglátod, hogy milyen a végeredmény és akkor meg mindig kereshetsz virágüzletet. A színezett vizet elrakhatod, nem lesz baja, ha pár nap múlva újra hasznalod.


Vásárlásra ötlet: nagyobb virágüzletben kérdezz rá. 2-3 naponta maximum mennek/kérnek árut, ha nincs is náluk, de rendelni biztosan tudnak.

2012. márc. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!