Kezdőoldal » Otthon » Kert » Tóból medence lehetséges?

Tóból medence lehetséges?

Figyelt kérdés
Van egy tavunk (5x2m). Leengedtük teljesen, hogy kitakarítsuk, és azon gondolkodtam ,hogy lehet-e belőle medencét csinálni. Tófólia van benne, és arra gondoltam ,hogy az úgy lehetséges, hogy meghagyjuk a tófóliát, és klóros vízzel töltjük fel? +vennék bele egy szűrőt. Vagy meg lehet máshogy oldani kevés pénzből?
2012. márc. 26. 15:38
 1/4 dirtboy ***** válasza:

léteznek ilyen kerti tavak,nem rég jött be a divatba legalábbis erre felé.

na mondjuk azok általában 3x-4x akkorák mint a te tavad,mert a tiéd ezekkel a méretekkel kicsi lesz ahhoz hogy ússz benne.


egyébként igen komoly szűrő kell bele mert a klóros víz is be algásodik és undorító lesz és még növényekkel sem rakhatod majd tele hogy tisztítsák a vizedet.

itt van pár kép: [link]

2012. márc. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én ezt úgy gondoltam, hogy csak medence lenne. semmi növény, halak....
2012. márc. 26. 18:43
 3/4 dirtboy ***** válasza:

persze halak kizárva,ha nagyobb lenne a tavad akkor növények mehetnének a szélébe az jól mutatna és hasznos is lenne.

növény nélkül szűrűvel és sok vegyszerrel tudod majd tisztán tartania a vizedet.

viszont annyiból jó hogy már majd mehet bele az olcsó vegyszer mert ami a medencébe kell jóval olcsóbb mint ami a kerti tavakba amiben hal is van meg növény is.

2012. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem. köszi szépen a segítséget
2012. márc. 26. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!