Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogy telepíthetnék a kertembe...

Hogy telepíthetnék a kertembe snidlinget és medvehagymát?

Figyelt kérdés
A természetben láttam mind a kettőt. A kert egy hűvös sarkában is elférne, de nem tudom, honnan vegyek. Lehet ilyen magot kapni? És ha igen, mikor lehet vetni?

2012. márc. 29. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, snidlinget lehet venni nagyobb áruházakba, kis cserépbe, azt elülteted, és minden évbe kihajt (évelő), de neki félárnyékos hely az ideális. Medvehagymát ugy tudsz telepíteni hogy elméssz egy edőbe vagy ahol van, és egy ásóval kiásod a kis gumóját(elég mélyen van) és otthon elülteted egy nagyon árnyékos helyre (legjobb egy fa allatt) ja és otthon is jó mélyre ültesd, jövő ilyenkor ha kihalyt, akkor sikeres a telepítésed. Nekem kezdő kertésznek is sikerült elsőre. sok szerencsét! :)
2012. márc. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Arra most nem lesz időm, hogy medvehagyma után kajtassak az erdőben, a snidlinget majd megpróbálom, ahogy írtad.
2012. márc. 29. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom hol laksz, de nálunk Bp-en a XVII. kerületi Baumaxban árulnak medvehagymát. Gondolom a többi Baumaxban is az országban.
2012. márc. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt is. Nem jártam mostanában Baumaxban, de akkor benézek.
2012. márc. 30. 14:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Snidling-vetőmagot is lehet kapni, nem muszáj cserepeset venni.
2012. ápr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz, pont ma bukkantam rá az Auchan kertészetében.
2012. ápr. 1. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!