Kezdőoldal » Otthon » Kert » Valaki ültetett már el citromb...

Valaki ültetett már el citromból vagy mandarinból magot?

Figyelt kérdés
Én kíváncsiság képpen elültettem az egyik virágom mellé a földbe egy citrom magot. El is felejtettem és utána pár héttel később megjelent két kis, erős hajtás. Gondoljátok, hogy valamikor lesz belőle valami? :)

2012. márc. 31. 10:39
1 2
 1/12 anonim válasza:
én mandarint ültettem el és már ki is kelt mind a 3 mag.hát nem tudom valami bizti lesz belőle de nem hiszem hogy teremni fog
2012. márc. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy nem vagyok benne biztos, hogy citrom, lehet, hogy mandarin. Mert csak úgy poénból dugtam le a virágföldbe. Nem gondoltam, hogy tényleg ki nő. Viszont van itt egy kis képecske róla, ha esetleg valaki megtudná mondani, hogy melyik is lehet. :)

[link]

2012. márc. 31. 10:52
 3/12 anonim válasza:
első vagyok szerintem citrom mert az én mandarinomnak sötétebb a levele.meg állitolag ha lecsípsz egy kis darabot a levélből olyan is az illata.kiprobáltam és olyan narancsos volt nekem tehát köze van a mandarinhoz csak egy ötlet.
2012. márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Remélem szép kis növény lesz belőle még ha nem is terem. :)
2012. márc. 31. 11:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Én ültettem citromot. Most már 2,5 méter magas. Érdemes vele próbálkozni, de sajnos a magról vetett fák nem fognak teremni.
2012. ápr. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
bekell szemezni vagy oltani :D
2012. ápr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Így van, csak sajnos elég nehéz termő fákat találni.
2012. ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én ültettem már mandarin és datolya magot is, de lópikula se lett belőle, hogy törje ki a frász a déli növényeket. X)
2012. ápr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
mert várni kell vele van hogy egy hónapot is
2012. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tuti,hogy fog teremni,csak idő kell.

Nem kell oltani,hiszen akkor már régen kihalt volna minden fa!!!!!!!!!!!!!

Az oltás csak arra van,hogy amit oltunk ugyanolyan termése legyen mint annak a növénynek amiről oltunk.

Vagyis a te citromfád vad lesz és csak kicsi citromok lesznek rajta tele maggal.

2012. nov. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!