Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen fafajtákat tudtok...

Milyen fafajtákat tudtok ajánlani? Pl a janagold alma finom?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 11:52
 1/7 anonim válasza:

Nekem az Idared a kedvencem.

Fát ültetnél?

Nálunk golden van. Jól bírja a kiképzést és sokat terem.

2012. máj. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az Jonagold (Jonatán+Golden keresztezése).. és igen, az pl. nagyon finom, nekünk is van olyan.

Cseresznyéből nagyon ajánlom a Katalint, meggyből pedig az Érdi bőtermő-t

2012. máj. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 DJDJ válasza:

Nekem a Mucsu a kedvencem, gyakorlatilag zöldalmaként funkcionál, a kamrában nagyon hosszú ideig eláll télen, és akkor besárgul.

Gyönyörű nagy gyümölcsű és bőven terem. Faiskolában érdemes vásárolni!

2012. máj. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Csak a pinova! Nem káromkodok, van ilyen alma. A legjobb!
2012. máj. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nézz utána, néhány helyen kaphatóak teljesen ellenálló fafajták, melyeket nem kell permetezni és az időjárás viszontagságait is jól tűrik, továbbá nagyon finom a termésük.
2012. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 virág andrás válasza:
A janagolddal biztosan meg leszel elégedve!
2012. máj. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 aplle válasza:
Szia. úgy ültes fákat változatosakat hogy egymás után érjen pl korai cseresznye ami ilyenkor már érik utánaegy germersdorfi cseresznye, sárga barack, körte, korai alma,és ha közbe is van valami ültetve jó kis csemege utána kell nézni minek milyen az íze ha tudsz akkor vegyél a boltbe 1-2 barabot belőle. nálunk van olyan hogy eper málna azzal is szinesebb a választék én mint gyerekként nagyon szeretem ezeket most is imádom de mikor apám ületete mindig arra gondolt mindig legyen a pulyának minden gyümölcs és sikerült elég kis kertünk van de van benne sárga barack. fehér-szagos izabella-kék-nagyszemű szőlő cigány-érdi bőtermő-fürtös meggy sárba-őszi-vad barack nemtudom-berbencei-ringlo-fosó szilva vaj-késői-vilmos körte, korai-germersdorfi cseresznye, koraipiros-korai sárga-jonatán-mutshu-goldstar-idared-starking alma, dió, de van eper málna ribizli köszméte szeder.
2012. máj. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!