Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kölyök kutya mellé növények a...

Kölyök kutya mellé növények a hátsó udvarba?

Figyelt kérdés

Van egy 8 hónapos kölyök kutyám és egy nagyobbacska füves udvarom.Ebbe szerenék fákat/bokrokat telepíteni.De olyat amit nem bánt a kutya. Volt egy mályva csemeém és egy hortenzia bokrom,de hiába hálóztam körbe csibehálóval,a kutya egy éjszaka a hálót is elrágta és a bokrokat is a földig csonkolta.

Létezik tehát olyan fa/bokor ami kibír egy kölyök kutyát?


2012. máj. 16. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt mondják: Vagy kutya, vagy kert.
2012. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hell-ikon ***** válasza:

Hülyeség. Van kutyám is meg kertem is, köszöni szépen mind a kettő jól vannak.

A titok annyi, hogy nem a növényt, hanem a területet kell elkeríteni úgy a kutya elől, hogy felügyelet nélkül esélye se legyen oda bejutni. Felügyelettel persze be lehet oda engedni és fegyelmezni ha valamelyik növénynek neki akarna esni.


Egy kölyökkutya eleven, játékos, mindenben megtalálja a rágás és a játék lehetőségét, akár még egy szúrós rózsában is. De ha ilyenkor fegyelmezed, akkor felnőtt korára (amellett, hogy feltehetőleg lenyugszik valamelyest) meg fogja tanulni, hogy a növényeket nem szabad bántani. Ez, ahogy fentebb írtam egy hosszú folyamat lesz, de érdemes végig csinálni.

2012. máj. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kutya és növény fűggő


vettünk két meggyfát, és elültettük.

Az egyiknek semmi baja nem lett reggelre, a másikat kivégezte, rájöttünk, rajta felejtettünk egy 2 cm * 6 cm-es fehér címkét, ami annyira izgatta a szélben, hogy az egész fáttönkre tette.


Nagy korában a másik a tuja ágait tépkedte le alulról

2012. máj. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Szóval akkor van esély... :) A kutyát nem akarom elzárni sem pedig megkötni és tudom így nehezebb.Sajnos nem akkora ez a terület,hogy elkeríthessem a növényeket,de esetleg nagyobbacska gyümölcsfával vagy más fával megpróbálkozom,hátha az megmarad,mert a kisbokrok sajna nem élték túl.

2012. máj. 18. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!