Kezdőoldal » Otthon » Kert » A pici kardvirághagymák...

A pici kardvirághagymák minden esetben kinőnek és fejlődnek? Ha fejjel lefele lettek elültetve, akkor is?

Figyelt kérdés

A jómúltkor több marék borsónál kisebb méretű, vagy épp akkora, de max mogyorónyi kardvirághagymát szórtam el egy kis területen, majd pár centi földdel takartam. Némelyek már kibújtak, pár centis nagyságúak.


Olyan sok volt és olyan picik, hogy nem volt idegzetem egyesével elduggatni. Csak szétterítettem. Így van amelyik oldalára feküdt, van ami talán fejjel lefele. A nagyobbakat jobban beigazítottam. Fog így fejlődni mindegyik????


Továbbá nem baj-e, hogy egyes hagymácskák egymáshoz túl közel kerültek? Nincsenek természetesen egymás tetején, meg annyira szorosan sem, viszont nem igazgattam annyira el, és vannak amelyek gyakorlatilag közvetlen összeérnek. Ez baj?

Először foglalkozom kardvirággal, valaki írjon pár okosságot! Köszi!



2012. máj. 18. 12:14
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Mi kardvirággal is foglalkozunk, teljesen jól csináltad, mi is csak elszórjuk a "borsó" hagymákat. Ha fejjel lefelé van is ki fog kelni, és nem baj az sem, ha összeérnek!

De ezek idén még nem nagyon fognak nyílni, inkább csak jövőre! De nagyon szépen meg fognak nőni a földben! :)

Ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan privátot! :)

2012. máj. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!