Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ciki úgy hívni kertipartira a...

Ciki úgy hívni kertipartira a haverokat hogy ők is hozzanak valamit?

Figyelt kérdés

Párommal szeretnénk kihasználni a nyarat és grillezni a barátainkkal a kertben, lazítani, stb. Viszont nemtudok annyit költeni hogy a húst is meg a piát is én fizessem az egész társaságnak. Mennyire gáz ha úgy akarom megszervezni hogy a többiek is beadjanak valamit? (pénzt, kaját, piát)

Az hogy egyszer ide jöjjenek máskor meg mi menjünk nem megoldható, mert vagy a szüleiknél laknak vagy panelben ahol lehetőség sincs kerti partira vagy hasonlóra. Nálunk meg adott a szép udvar, de esély sincs rá (anyagilag) hogy minden hétvégén nagy bulit tartsak, pedig szeretnék...


2009. jún. 27. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Közös buli, közös költség. Főleg ha nem csak egyszer tartjátok, teljesen jogos, hogy mindenki beszálljon valamivel. Ha nem nállatok lenne, hanem elmennétek valahova, akkor is közösen adnátok össze a hozzávalókat.
2009. jún. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem , dehogy. Sőt, illik.
2009. jún. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nemhogy nem ciki, de így szokták. Legalábbis mi igen. Megbeszéljük (a mi társaságunkból is csak egy-kettőnek van kertes háza), hol leszünk (főzünk, iszunk, bulizunk), megbeszéljük, mennyit dobunk össze kajára, piát pedig mindenki hoz. Ennyi az egész, szerintem ezt meg lehet beszélni simán. Te leszel az ötletgazda, s eleve így tálalod a dolgot. Jó mulatást!
2009. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Mi keresztfiunknál szoktunk grillezni mert ők kertesben laknak mi meg panelban. Mindig megbeszéljük h ki mit vegyen, kinek mire van épp pénze :)
2009. jún. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy is ciki!!!Pont az van nálunk és a belépő egy üdítő!!!
2009. jún. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem ciki, sőt! Az én társaságomban ha nálunk van buli, én veszem a 'fő' kaját meg valami velkám drinknek valót, a többiek meg hozzák, amit inni akarnak, a lányok meg mèg sütit, salit ilyesmit csinálnak. Máskor meg csak én vásároltam és elosztottuk a költségeket.
2009. jún. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!