Kezdőoldal » Otthon » Kert » Növények metszését és ápolását...

Növények metszését és ápolását hol lehet megtanulni?

Figyelt kérdés
Pl., hogy egy gyümölcsöst gondozni tudjak.
2012. máj. 27. 02:57
 1/3 Mara Acoma ***** válasza:
www.balintgazda.hu
2012. máj. 27. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legjobb ha keresel egy hozzáértőt aki a helyszínen megmutatja mit hogyan kell.Én is könyvből tanultam szőlőt metszeni mert nem volt más választásom de úgy nem az igazi.Fajtánként és erőnléttől eltérő milyen metszést igényel egy egy tőke.Saját magam kellett végül rájönnöm hogyan csináljam miután könyvből az alapokat megtanultam.
2012. máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Könyvekből is meglehet.

A metszés ÁBC-je,

Kisketi tanácsadó. Antikváriumokban is előfordulnak, régebbi kiadások. Olvasáskor arra próbálj figyelni, hogy a metszésre /mikor és hol/ hogyan reagál a növény, és a következő éven mit fog rá, reagálni. Amikor ezt megérted onnan már egyszerű. A másik könyvbe a növények kórokozó és kártevő meghatározására is van rajzos és szöveges rész is. Így tudhatod, hogy mi ellen kell permetezni. A leírt vegyszerek egy része már nincs forgalomba, ez a lista évenként változik. Ha tudod, hogy mi ellen kell a szer, akkor már a boltban tudnak ajánlani.

2012. máj. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!